MUAYENE ODALARI

  • Özel Güney Göz Hastanesinde tedavi gören hastalarımızın tüm bilgileri muayene ve teşhis-tedavi odalarındaki bilgisayarlardan ana merkez bilgisayarlara aktarılıp yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sistemi sayesinde hastalarımızın her birine özel olarak bilgisayarda dosya açılıyor ve hastamızın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş oluyor. Tüm cihazlarımızın dijital olması hasta verilerinin en hızlı şekilde dosyalara aktarımını sağlamaktadır.
  • Böylece hangi durumda olursa olsun, bir şekilde dosya kaybı riskinin olmadığı gibi, yapacağımız bilimse araştırma ve çalışmalara yol gösterecek verilerin toplanması da kolaylaştırılmıştır. Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde son teknolojiden faydalanarak en kaliteli hizmeti sunan Özel Güney Göz Hastanesi’ nde hastalarımız temiz, güvenli,rahat ve sakin bir atmosferde muayene edilmenin yanı sıra tıbbın ve teknolojinin kendilerine sunduğu her türlü tedavi yönteminden de en iyi şekilde yararlanabilme şansına sahip olacaklar.
  • Hastalarımızın, alanlarında Uzman doktorlarımız tarafından muayene edilmeden önce deneyimli ekibimizce ön ölçümleri yapılır.Hastalarımız, otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümlerini yaptırdıktan ve göze temas etmeyen yöntem olan air-puf tonometre yöntemi ile göz tansiyonuna bakılır. Daha sonra gerekli görülen şekilde muayeneye başlanır.
  • Muayene odalarında en son teknoloji ürünleriyle donatılan birimler ve cihazları sayesinde her türlü göz hastalığının teşhisi ve tedavisi için ilk adımlar atılmış olur. Her türlü göz muayene işlemi en iyi şekilde yapılan hastalardan ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilenler ise, hastanede mevcut olan konuyla ilgili üst branşlara yönlendirilir. Bu hastalar içinde gerekli muayeneler uzman doktorlar tarafından gerçekleşir.

© Telif Hakkı - Güney Göz Hastanesi - Muğla - Tasarım Çizgi Ajans
Call Now Button