Op. Dr. Ali TEPE

Elbistan doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2002 yılında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Göz Hastalıkları ihtisasını tamamladı. 2003-2008 yılları arasında Dalaman Devlet Hastanesinde görev yaptı. Güney Göz Hastanesi kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Başhekimidir. Türk Tabipler Birliği ve Türk Oftalmoloji derneklerinin aktif üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışında birçok bilimsel kongre ve sempozyuma katılmıştır.

İlgi Alanları: Retina, Glokom, Kornea , Katarakt ve Refraktif Cerrahi

Op. Dr. H. Semih SAMUT

1974 yılında Çorum’da doğdu. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında ihtisasını tamamladı. 2006-2010 yılları arasında Turhal Devlet Hastanesinde Göz Hastalıları Uzmanı olarak çalıştı. 2010 yılından itibaren Güney Göz Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Türk Tabipler Birliği ve Türk Oftalmoloji Derneklerinin aktif üyesidir.

Op. Dr. Damla Aydın Yurttürk

1985 Samsun doğumlu. 2003 2009 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi eğitimi gördü. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (2010-2015) uzmanlık eğitimini tamamladı. 2017’de Fellow of the European Board of Ophthalmology olmaya hak kazandı. İlgi alanları Pterjium (et yürümesi) Cerrahisi, Göz Kapağı Cerrahisi (göz kapağının düşüklüğü , içe veya dışa dönmesi) Oküloplasti (göz kapağı estetiği) Medikal Retina ve Glokom

Op. Dr. Meltem KOÇAK

Göz hastalıklarında; Katarakt, Glokom, Retina, Miyopi, Hipermetropi, Astigmatizma, Makula Dejeneresansı, Lasik, Çocuk Göz Hastalıkları, Şaşılık, Göz Tembelliği, Kontakt Lens, Göz Kapak Estetiği başta olmak üzere birçok lazer ve cerrahi tedavi konularında  Op. Dr. Meltem Karabacak Koçak, teşhiş ve tedavi etmektedir.

Uz. Dr. Zeki Tozlu